Dziennik BB

15.06.2015

Festyn Rodzinny w Panience

Przyjaciele BB!

W ostatni piątek w Przedszkolu BB – im. Panienki z Okienka w Gdańsku, miało miejsce wydarzenie bez precedensu. Mianowicie, podczas Festynu Rodzinnego, jak zawsze fantastycznego, dedykowanego naszemu BB, miała swoją premierę książka napisana, zilustrowana i opowiedziana przez Panienkowe Przedszkolaki! Dzięki zaangażowaniu i pomysłowości Pani Dyrektor – Ewy Słomińskiej i Pracowników Przedszkola oraz zręczności Taty Anieli, a przede wszystkim talentom Dzieci z Panienki z Okienka powstała niepowtarzalna opowieść o wyjątkowej Baletnicy. 

Dziękujemy Wam, Drodzy Przyjaciele z Panienki za wszystkie myśli, gesty i uczynki, które robicie na co dzień z myślą o naszym BB! Dość opisywania, zobaczcie sami…http://issuu.com/studioapropos/docs/baletnica_boha...

13.06.2015

Idąc do...z BB

Co to był za spektakl, chapeau bas!

Zapewne każdy znalazł coś dla siebie, wiele prawd i emocji opowiedzianych w bajeczny sposób. Przekaz płynący ze sceny kameralnym strumieniem był autentyczny i pełen DOBRA. Aktorzy Sceny 138 nie grali, oni byli „Małym Księciem”, tak po prostu i naprawdę. A to już Sztuka!

Nie wiem jak Wy, ale my znów to czujemy, wiemy, że DOBRO ma MOC. Dzięki Wam DOBRO się CZYNI!