Dziennik BB

10.03.2018

Step by step... z Biranit Keret CME Therapist

Właśnie wróciliśmy z Londyn Zdroju, gdzie nasz BB z pasją i skupieniem oddawał się rehabilitacji z BIRANIT KERET CME. 

 

Zanim jednak na serio zaczęliśmy przygotowania do Letniej Olimpiady RADOM 2040, pojechaliśmy odwiedzić starego Kumpla, gapowatego Misia Paddingtona i na własne oczy zobaczyć „pierwsze-na-Księżycu-Apollo 11” w Science Museum of London!

 

Nasz BB wpatrzony w swoją Sensei uczył się coraz to trudniejszych pozycji typu żuraw czy motyl przed startem , a całość pobytu przebiegła w rytm piosenki „step by step... uuu baby” i choć to był bardziej „moonwalk” niż „catwalk”, to i tak Wszyscy jesteśmy uradowani kolejnymi kamieniami milowymi w ćwiczeniach

 

Mamy zatem plan i nie zawahamy się go wdrożyć, o tak!

28.02.2018

Dzień Chorób (wcale nie takich) Rzadkich

W Polsce na choroby rzadkie cierpi ok. 2-3 mln osób. Razem z każdą z tych osób „choruje” także najbliższa rodzina, czyli średnio kolejne 6 mln osób. Łącznie daje to blisko 9 mln osób, czyli prawie 25% polskiego społeczeństwa! 
Natomiast gdyby zebrać wszystkich chorych na całym świecie w jedno państwo, byłby to trzeci najludniejszy kraj świata, a z rodzinami nawet pierwszy!

 

Różni nas prawie wszystko, łączy jedno - prowadzimy nierówną walkę ze Śmiertelnym Wrogiem, którego w zasadzie nie znamy i nie rozumiemy (95% chorób rzadkich nie ma dedykowanej terapii leczniczej). I choć jesteśmy tak odmienni, to każdy z nas ma swój PLAN na ŻYCIE, by ŻYĆ, nie UMIERAĆ!

W tym dniu zapamiętajmy - Choroby Rzadkie są częste!

 

Wasza Rzadka i Różnorodna Drużyna BB