Kontakt

Przyjaciele BB!

to już zaczyna być nasza mała tradycja - ponownie w tym roku (23/11/17), w Dniu Dziękczynienia, chcielibyśmy Wam powiedzieć, że jesteście DOBROmocni! Znów udowodniliście, że niemożliwe nie istnieje, ulokowaliśmy swoje Dobro w inwestycji bez precedensu, jaką jest wsparcie małego Wielkiego Bohatera, Bohatera Borysa w Jego w nierównej walce ze Śmiertelnym Wrogiem.
On codziennie, kilka razy dziennie, realizuje swój Plan na Życie. Mówi Życiu TAK, mimo że los Go nie oszczędza, walczy w naturalny i nadludzki sposób z tym, czego sam nie wybrał, stawia czoła czemuś, czego nie pojmuje, lecz nie dyskutuje, ale wstaje co rano i walczy. Patrzy i kroczy naprzód, od dwóch lat od nowa.

Skoro jest tak (niesamo)Dzielny, to czy potrzebuje Nas do pomocy? Odpowiedź jest jedna - TAK, zawsze i na zawsze, w ten wymierny i niewymierny sposób. Ten policzalny i niepoliczalny, w 1% i w 100%, w DOBROmocny i poMOCNY!

Dlatego też Dziękujemy Wam za Waszą mądrość i niezgodę na ZŁO, za to, że wątpicie i wierzycie jednocześnie, że niemożliwie nie istnieje, że Bohater wygra, dla Was, dla nas, dla Siebie, że pokona Wroga. 

Ten krótki film jest o tym wszystkim, o nas, o Was, o Bohaterze i Jego Walce. Obejrzyjcie i przekażcie te podziękowania Innym, niech DOBRO ma MOC!

 

 


 

Jeśli chcesz pomóc Borysowi i dołączyć do Bohaterskiej Drużyny możesz to zrobić przekazując 1% rocznego zwrotu z PIT wpisując w zeznaniu rocznym nr KRS Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” KRS 0000037904 koniecznie podając cel szczegółowy - 25421 Grybek Borys. Możesz też wesprzeć nas dobrym słowem, radą albo pomysłem na rehabilitację i stymulację.

 

 

A możesz także dokonać wpłaty darowizny na poniższe konto:

Odbiorca:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Konto:

Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 

25421 Grybek Borys darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Tutaj czasem pojawiają się aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczany jest na walkę BB o powrót do zdrowia!