Kontakt

Przyjaciele BB 

To już nasza mała tradycja! Po raz kolejny po otrzymaniu ostatecznego rozliczenia wpływów z 1% podatku to właśnie w Święto Dziękczynienia (22/11/18) pragniemy Wam powiedzieć, że jesteście DOBROmocni!

Wasze Serce wygrywa z rozumem, a czyny czulej mówią do Was niż deklaracje. A jest tak dlatego, że wspieracie małego Wielkiego Bohatera, który choć nie powie Wam werbalnie „dziękuję”, to tak po prostu, zupełnie bez pytania i ostrzeżenia, zamieszka w Waszym sercu. Rozpali w Was ogień DOBRA i MIŁOŚCI, tchnie wiatr nadziei i rozłoży żagle wiary w piękniejsze jutro. Zasieje nasiono, które będzie w Was dojrzewało, rosło i rozkwitało, oplatając Wasze czyny i słowa, zastępując zło DOBREM.

Wasze DOBRO powróci i zbuduje świat Borysa, pozwoli Mu zrealizować PLAN na Życie! (NIE)pełno(s)prawne życie w miłości i radości, wypełnione szczerym uśmiechem i szaloną miłością. 

Dlatego dziękujemy Wam, że macie w sobie Moc, DOBROMOC, która kwestionuje utarte zasady, rzuca wyzwanie schematom, która pozwala uwierzyć, że teoretyczny koniec może być praktycznym początkiem. Początkiem trudnym, wymagającym, bezwzględnym, ale możliwym, pełnym nadziei, dobra i miłości, a także radości i spełnienia.

Nasza niewymowna wdzięczność ma swoje wymierne i niewymierne źródło. Wasze słowa wsparcia, gesty zrozumienia, wyciągnięta na pomoc dłoń i mały wielki 1%, który symbolizuje 100% DOBRA - te wszystkie puzzle składają się na piękny obraz, malowany szlachetnością Waszych serc.

Za to i za wszystko – dziękujemy Wam, nasi DOBROmocni Przyjaciele.

 


Jeśli chcesz pomóc Borysowi i dołączyć do Bohaterskiej Drużyny możesz to zrobić przekazując 1% rocznego zwrotu z PIT wpisując w zeznaniu rocznym nr KRS Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” KRS 0000037904 koniecznie podając cel szczegółowy - 25421 Grybek Borys. Możesz też wesprzeć nas dobrym słowem, radą albo pomysłem na rehabilitację i stymulację.

 

A możesz także dokonać wpłaty darowizny na poniższe konto:

Odbiorca:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Konto:

Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 

25421 Grybek Borys darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Tutaj czasem pojawiają się aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczany jest na walkę BB o powrót do zdrowia!