Kontakt

Przyjaciele BB!

 

Jak co roku, w Święto Dziękczynienia chcemy Wam dziękczynić za troskę i życzliwość, którą nas otaczacie. Dzięki Waszemu serdecznemu zainteresowaniu możemy być Drużyną, która skoncentrowana jest na wspieraniu BB w Jego drodze ku coraz bardziej satysfakcjonującemu życiu.

 

Nie mamy cienia wątpliwości, że bez Waszego niepoliczalnego i tego jak najbardziej policzalnego wsparcia ta podróż byłaby trudniejsza, bardziej wymagająca i czasochłonna.

Wasza decyzja o wsparciu nas poprzez 1% swojego podatku jest dla nas zarówno paszportem ku Lepszemu, jak i legitymacją tego, co robimy i tego, co robić powinniśmy.

 

Dlatego też przepełnieni radością i świadomością Waszej nieustającej troski o człowieka, który tak jak każdy z nas ma swoje marzenia, radości, troski i pragnienia - dziękujemy Wam!

 

Zapraszamy Was do obejrzenia filmu, który przy pomocy obrazów jak w soczewce zamyka to wszystko, o czym piszemy powyżej.

 

Prosimy, pozostańcie z nami w Waszej przyjaźni i trosce o naszego BB. Przekażcie też te podziękowania innym, których być może nawet nie znamy, a których dobroć nas otacza.

 

Ściskamy Was Wszystkich wszechmocnie

 


Jeśli chcesz pomóc Borysowi i dołączyć do Bohaterskiej Drużyny możesz to zrobić przekazując 1,5% rocznego zwrotu z PIT wpisując w zeznaniu rocznym nr KRS Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” KRS 0000037904 koniecznie podając cel szczegółowy - 25421 Grybek Borys. Możesz też wesprzeć nas dobrym słowem, radą albo pomysłem na rehabilitację i stymulację.

 

 


A możesz także dokonać wpłaty darowizny na poniższe konto:

Odbiorca:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Konto:

Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 

25421 Grybek Borys darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Możesz też dokonać wpłaty poprzez system płatności błyskawicznych dostępnych TUTAJ