Kontakt

Przyjaciele BB!

 

To właśnie te małe tradycje, które warto pielęgnować, wyznaczają nam rytm czasu i radości. Dlatego też, jak co roku, w Święto Dziękczynienia chcemy Wam dziękczynić za troskę i życzliwość, którą nas otaczacie. Dzięki Waszemu serdecznemu zainteresowaniu możemy być Drużyną, która skoncentrowana jest na wspieraniu BB w Jego drodze ku coraz bardziej satysfakcjonującemu życiu.

 

Jesteśmy przepełnieni radością i wdzięcznością za Wasze DOBROmocne zaangażowanie, za każdą dobrą myśl i refleksję. To one są tym dodatkowym motywatorem, tą iskrą, która codziennie podsyca płomień nieustannej rehabilitacji i stymulacji. Ona też jest paliwem, które sprawia, że niewyczerpanie tli się nadzieja napędzająca naszego BB i nas do działania.

 

To nie jest tylko 1,5%, które jest i symbolem, i urzeczywistnieniem Waszej realnej pomocy, ale też jest to 100% wiary w to, że tu blisko i gdzieś tam dalej jest ktoś, kto jest dla nas oparciem.

 

Zapraszamy Was do wspólnego seansu DOBROmocnego podziękowania, bo choć nie mamy słów, które oddadzą naszą wdzięczność, to mamy pełno znaków i obrazów, które to wyrażają

 

Prosimy, pozostańcie z nami w Waszej przyjaźni i trosce o naszego BB. Przekażcie też te podziękowania Tym, których być może nawet nie znamy, a których dobroć nas otacza.

 

Ściskamy Was Wszystkich wszechmocnie!

 

 


Jeśli chcesz pomóc Borysowi i dołączyć do Bohaterskiej Drużyny możesz to zrobić przekazując 1% rocznego zwrotu z PIT wpisując w zeznaniu rocznym nr KRS Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” KRS 0000037904 koniecznie podając cel szczegółowy - 25421 Grybek Borys. Możesz też wesprzeć nas dobrym słowem, radą albo pomysłem na rehabilitację i stymulację.

 


A możesz także dokonać wpłaty darowizny na poniższe konto:

 

Odbiorca:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Konto:

Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

 

Tytułem: 

25421 Grybek Borys darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Możesz także dokonać wpłaty z wykorzystaniem płatności błyskawicznych dostępnych TUTAJ