Dziennik BB

22.09.2023

Osiem lat jak jeden dzień!

Osiem lat palety pełnej barw i emocji, od szoku i niedowierzania, przez strach i lęk po radość oraz wdzięczność.

 

Ten wyjątkowy budynek za nami i ludzie w nim pracujący stworzyli miejsce, w którym złożyliśmy wielką nadzieję na nowe, inne życie naszego BB i nas samych.

Dlatego też co roku od ośmiu lat wracamy tutaj, by symbolicznie przypomnieć wszystkim i sobie jak wiele zawdzięczamy tak niewielu! Po drodze, gdy zbliżamy się do tego miejsca towarzyszy nam rozczulające uczucie bycia trochę „u siebie”. I choć żaden tekst i zdjęcie nie oddadzą złożoności tej historii pełnej osób, miejsc, emocji oraz zdarzeń, to… jak widzicie na załączonym obrazku, jej puentą, jak zawsze, jest nasza radocha z kolejnego roku spędzonego RAZEM.

 

A że dzisiaj piątek i do tego Europejski Dzień bez Samochodu, to polecamy Waszej uwadze coś płynnego, schłodzonego, w nienarzucającym się towarzystwie czegoś pożywnego i pysznego, przy akompaniamencie czegoś radosnego i rytmicznego. Najlepiej smakuje w grupie, choć można też solo lub w duecie. Ważne, by z uśmiechem.

 

A więc niech nam wszystkim wyjdzie to na zdrowie.

16.04.2023

To już 14 lat!

Podczas gdy część świata świętuje dzisiaj Wielkanoc (wszystkiego dobrego dla Was!), gdzieś na północy Polski, jest jedna mała „wioska Galów” , która świętuje małe wielkie urodziny wyjątkowego Bohatera!

 

Niby tylko 14 lat, a jednak biografia pełna wydarzeń, zwrotów akcji, dramatycznych punktów kulminacyjnych, którą można by obdarzyć pewnie kilka osób.

 

Dlatego też świętujemy dzisiaj obficie i radośnie, z wielu powodów, lecz wokół jednego nie-takiego-już-małego Wielkiego BB!

Możecie świętować z nami wirtualnie, w skrytości serca, błysku myśli czy codziennej rutynie! Ważne by z Naszym/Waszym BB ;)

 

Pozdrościski i całusoukłony!

 

Kasia & Tomek oraz Borys & Greta