Dziennik BB

16.01.2015

Jeszcze TYDZIEŃ!

Przyjaciele BB! Jeszcze tylko TYDZIEŃ i lecimy!

Bohater Borys nie próżnował przez ostatni tydzień i ćwiczył, a Wy? A dodatkowo w ferworze walki stracił dwie dolne jedynki, ale to jest poświęcenie, na które Borys jest gotowy! Generalnie starał się utrzymać formę podczas ćwiczeń i zabiegów rehabilitacyjnych. Codziennie wstawał o 6:00 rano i o 7:30 zaczynał godzinne zabiegi, choć patrząc na Jego plan zajęć można by pomyśleć, że to raczej jest pakiet zabiegów w SPA, bo jak inaczej nazwać codzienną kąpiel bąbelkową, masaż, lampy rozgrzewające, basen oraz niezobowiązujące dyskusje z Paniami o współczesnej kondycji bajek dla dzieci, hę?

Ale wiadomo, czego się nie robi dla rzeszy Fanek i ,nie bójmy się tego powiedzieć, Fanów, którzy wpatrzeni w Bohatera pomagają Mu codziennie. To dla Nich BB musi być wysportowany, gibki i rączy jak Superman czy Kapitan Żbik.

TO wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie lekarki, opiekunki, nauczycielki, rehabilitantki, fizjoterapeutki, trenerzy, którzy codziennie pracują z BB. Należy w tym miejscu zauważyć, że Borys jak każdy Bohater ma w sobie ten zwierzęcy magnetyzm, który przyciąga Kobiety, bo to właśnie w większości One realizują z Nim Jego PLAN na ŻYCIE! I tak BB spotyka się z: Marią, Magdą, Iwoną, Sabinką, Marietką, Mirką, Marzenką, Olą, Ewą, Karoliną, Asią, Olą, Elizą… no i co tu dużo mówić, prawdziwy z Niego Zdobywca Serc, ale podobno Bohaterowie tak już mają.

Strach pomyśleć co się będzie działo z Fan(k)ami, kiedy Bohater Borys otrzyma swój nowy (stary) kod genetyczny i zacznie zwalczać swojego Wroga. Nie wiem, czy już widzieliście filmik o terapii genowej, więc zapraszamy Was do zakładki Terapia BB, gdzie możecie poczytać i pooglądać informacje na temat terapii genowej. Sama terapia w założeniu wygląda na prostą procedurę, lecz w rzeczywistości to bardzo skomplikowana droga do nowego ŻYCIA, wiodąca przez chemioterapię, przeszczep szpiku, aż po odbudowę nowego, właściwego zestawu genów. Bohater Borys jest gotowy do tej trudnej, wymagającej i długiej drogi! Wie też, że RAZEM możemy wszystko. Jego droga zaczyna się już za tydzień, wyruszmy w nią RAZEM z Nim! Ale nie bójcie się, Bohater Borys nas poprowadzi. 

No to co, idziemy?