Dziennik BB

10.01.2015

Jest PLAN

Przyjaciele BB! Jest już PLAN! 

26 stycznia zaczynamy testy w Mediolanie!

Przed Bohaterem Borysem najważniejszy egzamin w życiu, więc BB ma teraz „reżim treningowy” jak Rocky Balboa przed walką z Ivanem Drago:

2 x tygodniu basen,

2 x tygodniu masaż i ćwiczenia w domu,

2 x w tygodniu zajęcia integracji sensorycznej.

A ponadto zajęcia logopedyczne i oligofrenopedagogiczne, indywidualne wspomaganie rozwoju itd. itp. Zupełnie nie wspominając już o popołudniowej partyjce „Pędzących żółwi” czy wieczornym czytaniu przygód Alberta Alberstona albo Pettsona i Findusa, aby odprężyć się po trudach dnia.

A wszystko to, aby utrzymać BB w wysokiej formie!

PLAN na Mediolan wygląda następująco:

1.      Testy neuropsychologiczne.

2.      Testy neurologiczne.

3.      Testy sprawnościowe.

4.      Testy laboratoryjne i diagnostyczne.

Całość przez 10 dni – od 26.01 do 5.02. Ambitnie jak na prawie 6-latka, prawda? Ale Bohater Borys to nie jakiś tam siuśmajtek z gaciami na rajtuzach, ale prawdziwa pierwsza liga wśród Bohaterów, więc da radę!

Od wyników tych testów będzie zależało czy BB zostanie zakwalifikowany do terapii genowej, która wyeliminuje Jego Śmiertelnego Wroga!

Niestety, terapia genowa nie działa tak, jak wyrwanie bolącego zęba, że problem znika jak „ręką odjął”. Dojście do formy zdrowego dziecka może zająć nawet 2 lata i przez ten czas będziemy nieustannie walczyć, żeby zanikający Wróg jak najmniej zabrał naszemu Bohaterowi!

Dlatego też te wszystkie zajęcia, które BB ma teraz, będą musiały zostać zintensyfikowane, pomnożone i rozszerzone, bo wiadomo, bycie Bohaterem to nie zajęcie na pół etatu, to PLAN na ŻYCIE!

Bohater wylądował już w Bazie, a Wy trzymajcie rękę na pulsie!

Drużyna BB